Isteri bayar hutang suami

02:16
8693
31 July 2023, Monday

Dari dulu sampai skrg kalau dia nak komplen pasal keadaan ekonomi dia, sepuluh jam tak habis komplen mcm dia je la laki bini dua org yang tak cukup duit. On top of duit beli kereta tu, dia jgk berhutang dengan my parents berpuluh ribu ringgit yang skrg ni dah masuk bertahun satu sen pun dia tak pernah bayar. Dah la tak balas jasa mak bapak, kenang budi dorang pun tidak.

Write a comment

3462 1
15 August 2023, Tuesday 00:35

SUAMI ISTERI MELAYU MAIN RUMAH

10851 4
21 November 2022, Monday 02:00

BAPAK JUAL IBU DAN ANAK BAYAR UTANG

7209 3
08 August 2023, Tuesday 01:07

MALAYSIA TUDUNG ISTERI CURANG SEKS

2487 0
25 January 2024, Thursday 00:38

SUAMI MENIDURI ISTERI AMATEUR LUCAH VIDEO

3919 1
13 August 2023, Sunday 00:46

AWEK MELAYU KAKAK SEX

7262 4
24 April 2023, Monday 01:50

JILAT CIPAP ISTERI MUDA

14110 0
20 November 2022, Sunday 01:54

SKODENG GADIS BERTUDUNG CIUM

6500 0
11 August 2023, Friday 04:59

VIDEO MELAYU MAIN PANCUT DALAM

7592 1
14 April 2023, Friday 05:14

MELAYU ISTERI PEREMPUAN SEKS

12611 5
24 April 2023, Monday 00:56

AWEK TUDUNG KENE ISAP